Vouchery pro Rodinu i Firmy.

Krásný dárek pro bízké a přátele.

Máme tři cenové kategorie voucherů. Tyto kategorie se rozdělují na: ( 500,-Kč. = ). ( 1000,-Kč ). ( 1500,-Kč. = ).

Jak voucher zjískat a co to vlastně znamená?

Voucher získáte prostřednictvím této stránky. Níže najdete formulář který je třeba vyplnit. Po odeslání vyplněného formuláře Vám příjdou do e-mailu údaje k uhrazení Vámi vybraného voucheru. Po uhrazení Vám přijde Voucherová karta se specifickým kódem pro jeho uplatnění.

Vouchery zahrnují úklid se standartním znečištěním uklízených ploch. Samozřejmostí je že při uplatnění voucheru je možné po dohodě časový rozsah prací prodloužit nad časový rámec Vámi zakoupeného voucheru. 


Pravidla uplatnění voucheru.

K uplatnění voucheru se vztahují jistá pravidla. Voucher je možné uplatnit pouze na území hlavního města Prahy. Každý jeden voucher znamená jednu návštěvu, jsou li Vámi zakoupeny dva či více voucherů z místem provedení práce na shodné adrese je tato situace řešena počtem dní srovnatelná s počtem zakoupených voucherů. V rámci voucherů jsou práce prováděny Vašimi úklidovými prostředky a Vaším vybavením. Máte-li zájem aby práce byli provedeny našimi prostředky, ( to to je možné ) avšak tato situace zahrnuje poplatky které jsou účtovány nad rámec voucheru. Vouchery je možné uplatnit pouze v daném roce jeho vydání a to s minimálně patnáctidenním dopředném objednání Vámi vybraného termínu uplatnění voucheru. Vouchery se týkají pouze úklidových prací, nikoli však strojového čištění koberců či čalouněného nábytku.


Obědnávka Voucheru.

Formulář k vyplnění :

Prosíme o řádné vyplnění.